Krst v Bernolákove, 12.4.2014

Spoločná radosť všetkých.

Prišla sobota 12.apríla 2014 a čas pre nových členov našej širokej kresťanskej rodiny, ktorá sa rozrástla o ďalších päť mien a duší, sestry a bratov v Kristovi. Tí, čo sa odhodlali vyznať verejne svoju vieru a potvrdiť krstom boli: Karol, Helenka, Zlatka, Alicka a Viktorka.

Spoločná práca mnohých, ktorí priložili ruku k dielu, zodpovedala presne slovám Pána Ježiša, že jeden seje, druhý žne, ale nakoniec sa všetci spoločne radujú. A naozaj to bolo tak. Iný pred nami zasial v Zlatých Klasoch, možno aj v Tonkovciach a my sa tešíme žatve. Úžasné bolo aj to, že sme tvorili tri spoločenstvá, ktoré napriek rozdielnostiam slúžili spolu – každý tým, čo mohol. Zbor v Bernolákove nám poskytol plný servis s teplou vodou a pripraveným zhromaždením. Ženy a chválospevová skupina zo spoločenstva, kde pôsobí Tonko Fekete,  pomohli s občerstvením a neskôr aj s uprataním. Náš Peťo sa ujal krstu aj s Albertom, čo potvrdilo, že je naozaj Boží muž a služobník. Všetci prispeli ako mohli.

Naši krstenci boli po krste naozaj šťastní a tešili sa spolu s nami, že aj anjeli sa v nebi radujú nad nimi. Žehnáme ich a budeme sa modliť, aby cestu, ktorú nastúpili s Pánom aj s našou pomocou zvládli.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: