Marec – Apríl 2012

Za pomoci Markovho tímu z Kalifornie sme 28.3. zorganizovali evanjelizáciu v Jelke na dvore, ktorý prislúcha k budove. Veľkým prínosom nám bola aj pomoc zboru Viera, a to hlavne v oblasti ozvučenia (Michal Pál), prekladu a organizácie (Samo Lacho), varenia obedu pre celý tím (Reška, Kvetka a Ilga), a to na úkor vlastnej dovolenky. Bolo také neoficiálne predstavenie budovy obyvateľom Jelky. Zúčastnilo sa množstvo Rómov, hlavne rodiny s deťmi, pre ktoré bol program hlavne zameraný.

Od marca sme začali organizovať pre domácich viery raz mesačne autobus na nedeľné zhromaždenia do Bratislavy. Využili sme prítomnosť Emila Adama v zboroch BCC a v Slove života a zúčastnili sme sa aj s celým zborom na jeho kázňach.

V apríli sme začali mávať pravidelné zhromaždenia v Jelke, a to v pondelky.  Predchádzala tomu aj brigáda mužskej časti nášho tímu, za pomoci Laciho z Jelky a viacerých mužov zo zboru Viera (Viktor Štrba, Erik Uvaček). Išlo o upravovanie dvoru a kompletné upratovanie vnútorných miestností. Na aprílovom tímovom stretnutí sme uznali za dobré dávať pravidelne naše desiatky do zboru Prameň a odvádzať desiatok z toho do zboru Viera.

Reklamy

Posted on 30. apríla 2012, in Udalosti. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: